O nas

Pracownia Złotnicza Jacek Handzlik z Bielska-Białej została założona w marcu 1983 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i wszelkimi usługami związanym z biżuterią ze złota i ze srebra. W swojej ofercie mamy ponad 220 wzorów obrączek, w tym obrączki soczewkowe, które dają większy komfort podczas noszenia. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do stałego poszerzania oferty wzorów obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Wśród wielu naszych propozycji, odnajdziecie Państwo również ekskluzywną biżuterię z diamentami i innymi atrakcyjnymi ozdobami.

Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju wyroby i ozdoby złotnicze i jubilerskie, takie jak pierścionki, sygnety, kolie, łańcuszki, bransolety, przywieszki, wisiorki, krzyżyki itp. Nasza pracownia złotnicza z Bielska-Białej wykonuje również usługi z dostarczonego złota – jesteśmy w stanie wszelkie wytworzyć z niego wszelkie wyroby jubilerskie. Jako wykwalifikowany złotnik podejmuję się również napraw wszelkiego typu artykułów złotniczych i jubilerskich.

Oferujemy także przeróbki starych wyrobów ze złota. Przynosząc do naszej pracowni złotniczej zniszczone kolczyki, bransolety, łańcuszki czy pierścionki możemy zaproponować Państwu przerobienie ich na nową i modną biżuterię.
Dodatkowo chętnie służymy pomocą w wyborze biżuterii ze złota i srebra. Wielu naszych klientów przychodzi do złotnika z gotowym pomysłem lub projektem na upragnioną obrączkę lub pierścionek – wystarczy, że przyniesiesz lub prześlesz nam rysunek lub zdjęcie, a my wykonamy specjalnie na zamówienie produkt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Świadczymy ponadto usługi grawerowania – na obrączkach możemy wykonać dowolne napisy.

Jako złotnik z wieloletnim doświadczeniem gwarantuję wysoki standard moich usług i przystępne ceny. Gwarantujemy wysoki poziom usług przy równoczesnych niskich cenach (atrakcyjniejszych niż w sklepach jubilerskich).

Nasza pracownia złotnicza mieści się w centrum Bielska-Białej, w bardzo dogodnej lokalizacji przy ulicy Przybyły 8 w pobliżu Urzędu Skarbowego.

Zapraszamy
Złotnik Jacek Handzlik